Forum  Strona Główna 

Skrót Telegraficzny nr 13 + Informacje Dnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Uprad Medialnyh Sprav / Prawda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcel Hans
MieszkaniecDołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 21:33, 02 Lut 2010    Temat postu: Skrót Telegraficzny nr 13 + Informacje Dnia


Skrót Telegraficzny nr 13
Wyborcza Rzeczypospolita

Po referendum dotyczącym odwołania Prezydent Sobieszek, które doprowadziło do impeachmentu, na horyzoncie widać nowe wybory, które stawiane są przez władzę dla obywateli.
Opróżniony fotel Prezydenta czeka na swojego gospodarza, już wkrótce Izba Narodów zdobędzie nowych parlamentarzystów. Ogólnie w Rzeczypospolitej można zaobserwować tendencję na zainteresowaniem losami Kraju. Przybywa obywateli którzy powoli zaczynają społecznie pracować.Bilans Rzeczypospolitej wychodzi na plus, miejmy nadzieję, że tak pozostanie i że władza, nowa władza znajdzie sposób aby go podbijać.
Do wyścigu o fotel Prezydenta stanęli jak narazie:
*Jan Dmowski y Potocki- Pewna Przyszłość
*Tomasz Czunkiewicz- Odświeżmy RSiT
*Krzysztof Poland- Waleczna Rzeczypospolita dla Obywateli
*Mustafa Owski- Bez kitu!
Zaskoczeniem dla obywateli jest kandydatura Owskiego, który jeszcze nigdy nie myślał o aspiracjach na najwyższy Urząd w Państwie. Ponadto kotrowersyjną jest kandydatura Krzysztofa Polanda, który dodatkowo chce kandydować do Izby Narodów, przedstawiając już kilkakrotnie podobny program. Jak zawsze niezastąpiony Marcel Hans, zadaje mnóstwo pytań, nie dając wytchnienia kandydatom.
Kampania wyborcza odbywać się będzie w dniach 1-3 lutego, natomiast same wybory 4-5 lutego.
W związku z rozwojem sytuacji, Państwowa Agencja Informacyjna będzie prowadzić specjalne wydania Informacje Dnia, w których będą zbierane informacje dot. przebiegiu kampanii i wyborów oraz umieszczane wywiady z kandydatami na Prezydenta i Posłów Izby Narodów.

Zgody Czas

Kiedy na początku istnienia Rzeczypospolitej Sclavinii i Trizondalu nie było jeszcze wiadomo jak będą wyglądać relacje międzyludzkie i nie przypuszczano że część cennych i doświadczonych obywateli wyjedzie do Baridasu, kraj był prawie całkowicie zgodny. Po tych wielu trudnych i bolesnych doświadczeniach, szczególnie obóz Sclavinczyków uległ podziałom i niepotrzebnym często kłótniom.
W ślad za Guedesem baronetem de Limą, który w oświadczeniu skierowanym do Panów: Lichtenstein-Rozmana, Lichtenstein-Iontza, Thorn-Cetnarovicha i Staropodlaskiego dnia 3 stycznia 2010 roku przeprosił w.w za wszelkie waśnie i niesnaski i wyraził nadzieję że "Nasze relacje powrócą do stopnia z przed tej całej bzdurnej awantury, którą sam rozpocząłem." , poszedł Jan kawaler Dmowski y Potocki, który przeprosił Staropodlaskiego za kłótnie i niepotrzebne awantury. Tym samym Naród, który uległ tak głebokim podziłom scala się w jedno ciało by znów tworzyć Nową Rzeczypospolitą.

Hanysy z każdego zakątka Śląską- łączą się

Marcel vicehrabia Hans, założył 24 stycznia 2010 roku organizację o ciekawej nazwie : To my Hanysy. Jak sama nazwa mówi organizacja ma łączyć "wszystkich mieszkańców Śląska a przede wszystkim Ślazaków". Jej zadaniem jest promowanie kultury śląskiej, gwary i obyczajów regionalnych. Pomysł i inicjatywa cieszą się dużym zainteresowaniem a z ciekawej i konstruktywnej dyskusji, która toczy się na forum organizacji można dowiedzieć się wielu
ciekawych rzeczy. Nowej organizacji życzymy powodzenia i sukcesów.

Nowe czasopisma

Na forum Rzeczypospolitej Sclavinii i Trizondalu pojawiły się dwa nowe czasopisma, Akistata i Desiderata. Pierwsze jest własnością Henrikasa Daktarasa , który w sposób krótki i treściwy, dołączając do tego swoją opinię przedstawia i opisuje sytuację kraju. Z kolei Desiderata jest pomysłem Radosta Trzpiota- nowego jeszcze obywatela który debiutuje na scenie społecznej RSiTu. Wydawca umieszcza w nim elementy ze sztuki, informacje i komiksy. Stara się w sposób treściwy, rzetelny i zabawny zainteresować czytelnika. Miejmy nadzieję, że Rzeczypospolita znów zacznie przeżywać swój "złoty wiek".

Rzeczypospolita chce udziału w Izbie Poselskiej

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Izby Poselskiej Księstwa Sarmacji, zrodził się pomysł aby Rzeczypospolita Sclavinii i Trizondalu wystawiła jednego kandydata. Stawka jest bowiem wysoka- do nowej kadencji IP dostanie się jedynie 3 posłów. Po rozpoczęciu dyskusji, na inicjatywę wysunęli się Marcin Komosiński i Radost Trzpiot. Po ciekawej dyskusji, większość obywateli doszła do wniosku, że lepszym kandydatem będzie już doświadczony Marcin Komosiński, który miał okazję zasiadać w Izbie. Zgłosił już swoją kandydaturę, więc cała Rzeczypospolita czeka na głosowanie, które odbędzie się w dniach 1-3 lutego. Miejmy nadzieję, że powtórzy się sytuacja sprzed roku, kiedy to dzięki większości społecznego poparcia do Izby Poselskiej dostał się czołowy jeszcze wtedy polityk RSiT-u Mateusz von Lichtenstein Iontz.

Logo PAI i Strona WWW

Dzięki życzliwości pana Radosta Trzpiota zostało stworzone nowe logo Państwowej Agencji Informacyjnej. Miejmy nadzieję, że stanie się widocznym i rozpoznawalnym znakiem naszej Instytucji.
Ponadto dzięki pracowitości pana Marcina Komosinskiego, został stworzony blog Agencji, który w niedługim czasie zostanie starannnie doprecyzowany tak, aby mógł być agregowany w Księstwie Sarmacji a w niedalekiej przyszłości również na stronie Planeta Mikronacje.
Obu obywatelom jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

(---)Redakcja Państwowej Agencji Informacyjnej


INFORMACJE DNIA:

b]Wywiad z kadydatem na Prezydenta, Tomaszem Czunkiewiczem[/b]

[PAI]W drugim już wydaniu Informacji Dnia, rozmawiamy z kolejnym kandydatem na fotel Prezydenta Rzeczypospolitej, panem Tomaszem Czunkiewiczem. Przypomnijmy, że Tomasz Czunkiewicz jest obecnie jednym z właścicieli TVR i Radia RSiT. Wielokrotnie był odpowiedzialny za promocję, nawet w Rządzie Jego Książęcej Mości.
Serdecznie witamy!


[TCZ]Witam Serdecznie

[PAI]Panie Tomaszu! Dlaczego wystartował Pan w wyborach? Czy to prawda, że pańska kandydatura jest owocem nacisku lub propozycji pewnej grupy obywateli?

[TCZ]Na pewno nie jest owocem nacisku. Przede wszystkim zdecydowałem się , bo zadałem pytanie kilku swoim znajomum z v-świata, czy mam kandydować- otrzymałem odpowiedzi pozytywne. Oprócz tego, sądzę, że dla RSiT jesy potrzebny ktoś nowy, kto może zrbić coś inaczej niż zwykle. Także nie można zapomnieć o tym, że chcę dobra dla RSiT.

[PAI]Wobec tego co chce pan zrobic inaczej niz zwykle?


[TCZ]Zapewne każdy pamięta, że trzy z czterech kadencji były takie, że decyzje były przyjmowane powoli, lub czasem ich nie było. Oprócz tego, proszę zobaczyć obietnice ubiegłych kandydatów- dla przykładu wezmę kwestię TVR. Obiecywał promocję w kanale niemal każdy, a rozmowy ze mną podjął tylko Prezydent Hans.

[PAI]Czy nagły napływ obywateli Piątej RP jest spowodowany pańską kandydaturą, jak twierdzą
pańscy oponenci?


[TCZ]Nie, na pewno nie. I jedna osoba to nie napływ. Pana Grigaliusa namawiałem jeszcze od czasów powstania RSiT.

[PAI] Jaka jest atmosfera w partii do której Pan przynależy? Czy w Prawicy Narodów jest miejsce na 2 kandydatów?

[TCZ] W PN nikt nie wyrażał sprzeciwu.

[PAI]Czyli odbywało się wewnętrzne głosowanie?

[TCZ] Nie. Miałem na myśli, że nikt nie mówił z partii jakoby musimy wystawiać tylko jednego kandydata.

[PAI]Rozumiem.Czy będzie można liczyć na pańską pełną dyspozycyjność? Przypomnijmy, że za kadencji na stanowiskach Ministra Promocji nie wykorzystał Pan pełni swoich możliwości? Czym było to spowodowane?


[TCZ]Było to spowodowane moją trudną sytuacją z czasem. Niestety, wtedy nie mogłem przewidywać, ile będę go miał. Natomiast teraz jest inaczej- proszę zobaczyć, ilę czasu jestem na forum dziennie. Nawet specjalnie dlatego płacę za internet na komórce, aby ciągle być na bieżąco z wydarzeniami w Kraju.


[PAI]Którego z kandydatów najbardziej się Pan boi?A może uważa Pan, że wygrana jest w kieszeni?

[TCZ] Nikogo się nie boję, ale również nie sądzę, że mam wygraną w kieszeni. Wszystkiego bywa. Natomiast za najpoważniejszego rywala uważam, oczywiście, Jana Dmowskiego y Potockiego.


[PAI]W czym pański program jest lepszy od programów przeciwników?

[TCZ] A kto mówił, że jest lepszy? Nie ja oceniam. Ale skoro muszę powiedzieć swoje zdanie, to powiem, że w żadnym programie, w tym i w moim, nie ma zbyt dużo nowości w porównaniu z ubiegłymi agitacjami. Jednak to jesy uzasadnione- przecież wiele jeszcze nie zostało wykonane. Jedyne czym mogę się pochwalić, to konkretami(chociaż niektórzy oceniają mój program jako "wodę"- ale to normalna i uzasadniona reakcja rywala politcznego).


[PAI]Co Pan sądzi o utworzeniu autonomii dla Pięciopolan? Czy byłby Pan za takim rozwiązaniem> Co wg. Papna trzeba zrobić w kwestii teryotirum dawnej VRP?


[TCZ] Oczywiście, że jestem za. Jeżeli Panu chodzi, jak to ma wyglądać, to powiem tyle, że Pieciogród powinien mieć takie forum jak pozostałe miasta RSiT, że na mapach to terytorium ma być zaznaczone jako należące do RSiT, oraz to że Centrala ma się zogodzić. I to jest moje zdanie, jako Pięciopolanina.


[PAI]Jak chce Pan zachęcić elektorat by na Pana zagłosowano? Ma Pan obecnie okazję do samo-reklamy.

[TCZ] Zamierzam zrobić krótki filmik autopromocyjny (nie pod szyldem TVR). Nad innymi sposobami jeszczę myślę, ale na pewno nie zastosuję jakichkolwiek sposobów "czarnych".


[PAI]Dziękujemy że zgodził się Pan zająć chwile swojego czasu na wywiad dla naszej Agencji. Miejmy nadzieję że Pańscy potencjalni wyborcy to docenią. Owocnej Kampanii!

[TCZ] Dziękuję bardzo, a dla PAI życzę dalszego sukcesu cieszenia się z coraz większej ilości czytelników.

Wybory zbombardowały RSiT- ktoś bierze jeńców?

Rozpisywaliśmy się już na tematy dotyczące wewnętrznych wyborów w Rzeczypospolitej. Żeby tego było mało, na biedne społeczeństwo Rzeczypospolitej narzuca się kolejna kampania. Ciężkie działa wytoczono w stronę wydarzeń kraju. Po totalnym braku zainteresowania Rzeczypospolitą a często nawet pogardą, czołowi sarmaccy politycy biją się o głosy Sclavinczyków, Trizondalczyków i Pieciopolan. SRU, NOT i GPS próbują pozyskać wyborców z kraju nad Eldy i półwyspu. Jednakże prawdopodobnie działania te odbiją się bez echa, ponieważ obywatele Rzeczypospolitej Sclavinii i Trizondalu będą oddawać głosy na "swoich"polityków- Marcina Komosińskiego i Kartona Soku Potockiego.

Desiderata i Akistata błysnęły aktywnością

Po ostatnim artykule na łamach Skrótu Telegraficznego, dwa pisma, o dziwo o podobnym brzmieniu rozpoczynają medialną pracę. Akistata przeprowadziła wywiad z Tomaszem Czunkiewiczem, z tą samą osobą, z którą nieopatrznie Państwowa Agencja Informacyjna również rozmawiała. Jest to zbieg okoliczności.
Jednakże prawdziwym odkryciem i chlebem na głodne medialnie społeczeństwo jest Desiderata. W swoich krótki komiksach pokazuje całą prawdę o wyborach i komiczne przedstawienie TVR. Miejmy nadzieję, że Desiderata na stałe wpisze się w bulwar Rzeczypospolitej Sclavinii i Trizondalu.Kręgi mafijne otoczyły RSiT
W Rzeczypospolitej Sclavinii i Trizondalu od kilku dni działa organizacja mafijna, skupiająca w sobie członków którzy popierają ideały mafii i chcą sami dbać o swoje interesy.
Na czele grupy stoi Don Adam Petrelii, który na forum zachowuje się dosyć spokojnie i tylko czasami wysyła ostrzeżenia bądź informuje o swoim podejściu do danej sprawy.
Obywatele! Bierzcie sprawy w swoje ręce.

(---)Redakcja Państwowej Agencji Informacyjnej
Wywiad z Janem kawalerem Dmowskim y Potockim

[PAI]W dzisiejszych Informacjach Dnia, rozmawiamy z Panem Janem Dmowskim y Potockim, kandydatem w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Sclavinii i Trizondalu. Jak nam wszystkim wiadomo, SZ.P Dmowski y Potocki już raz pełnił urząd prezydencki, jednak w większości społeczeństwa określa się negatywnie okres jego rządzenia. Serdecznie witamy!

[JDP]Dzień Dobry, witam Państwa

[PAI]Panie Prezydencie! Czy sądzi Pan, że poprzednia kadencja była czasem straconym?

[JDP]Moja poprzednia kadencja w większości była czasem straconym. Nie można jednak zapominać, że wydarzyło się w jej trakcie wiele ważnych rzeczy, np przyjęto ustawe regulującą media czy przywrócono regularne wypłacanie wynagrodzeń.[PAI]Pod koniec pańskiej kadencji doszło do publicznego sporu między Panem, a ówczesnym Ministrem Skarbu i Administracji Marcinem Komosińskim. Czy uważa Pan, że potrzebne było takie "publiczne pranie brudów" i czy uważa Pan że przedstawiona przez niego argumentacja była słuszna? Jak układają się obecnie wasze relacje?

[JDP]Nie było to zupełnie potrzebne. Jednak zarówno ja, jak i Marcin Komosiński jesteśmy jesteśmy osobami emocjonalnymi, padło parę niefotunnych zdań. Jeżeli dodać do tego ówczesną atmosferę, konflikt gotowy. Argumetacja, której używał Komosiński była nieco dziwna, zarzucał kiepskość rządu będąc jego członkiem i robiąc jeszcze mniej. Obecnie nasze relacje są dość chłodne, ale pokojowe.[PAI]Czy można uznać, że Marcin Komosiński, skoro jest w Prawicy Narodów, tworzy pańskie zaplecze polityczne?

[JDP]Nie można tak uznawać w żadnym wypadku. Po pierwsze, PN nie jest Partią w której wszyscy muszą podzielać poglądy Prezesa. Po drugie, od czasów mojej kadencji Marcin Komosiński nigdy mnie nie wspierał i wspierać zapewne nie będzię. Z tego co wiem, wspiera on mocno Tomasza Czunkiewicza.

[PAI]Był Pan pomysłodawcą i "głównym motorem" referendum w sprawie odwołania Prezydent Sobieszek. Czy sądzi Pan, że niekatywność jej Gabinetu była wyłącznie winą Szefa Rządu czy poszczególnych ministrów?

[JDP]Ciężko wskazać na konkretną przyczynę nieaktywności jej Gabinetu, choć Szef Rządu miał zapewne w tym swój udział. Jedynym aktywnym ministrem był Marcel Hans, reszta nie robiła praktycznie nic.


[PAI]Przenieśmy się teraz w sprawy teraźniejsze. Dlaczego chce Pan zostać Prezydentem i jak chce Pan zachęcić do tego społeczeństwo?


[JDP]Chcę zostać Prezydentem, bo widzę co i jak trzeba zrobić, co zostało zaniedbane. Jedynym sposobem na przekonianie społeczeństwa był mój program z konkretami, jednak w życiu tak bywa, że ludzie wolą piękne słówka w kilkunastu punktach.[PAI]Na forum Rzeczypospolitej przedstawił Pan swój program. Czy potrafiłby Pan uzasadnić w czym jest on lepszy w porównaniu z programami przeciwników?

[JDP]Większość kandydatów ma dosyć zbliżone programy, jednak u żadnego z moich kontrkandydatów nie zauważyłem pracy przed ewentualną wygraną. Wszyscy mówili, co zrobią jeżeli wygrają, ja powiedziałem ci zrobiłem zanim wygrałem.

[PAI]Jak ocenia Pan swoje szanse w nadchodzących wyborach? Kto według Pana jest najpoważniejszym kontrkandydatem.

[JDP]Nie widzę sensu odgrywania szopki z tymi wyborami, skoro w kuluarach wiadomo, kto wygra. Dobitnie to pokazuje ankieta w gazecie Akistata.


[PAI]W czasie poprzedniej kadencji wpsominał Pan, iż dochodziło do rozmów o możliwym odłączeniu się od struktur państwowych Ksiestwa Sarmacji. W czasie burzliwej dyskusji wskazywał Pan iż jest to wyjście dobre. Czy w przypadku możliwego wygrania wyborów będzie Pan poruszał te kwestie?


[JDP]Nie będę dążyć do odłączenia Rzeczpospolitej od KS. Kwestia ta może się pojawić w dyskusjach, tak jak dzieje się teraz, ale absolutnie nie będę do tego dążył. Lepszym dla RSiT jest zostać w KS.


[PAI]Dziękujemy za rozmowę.Odpowiadając na moje pytania, pokazał Pan, że jest zainteresowany kampanią i swoim wizerunkiem. Cieszy nas, że media publiczne są obiektem zainteresowania polityków. Życzymy jak najowocniejszej kampanii.


[JDP]Dziękuję za rozmowę, cieszę się, że jako pierwszy znalazłem się na celowniku PAI.PraSondaż w Akistacie

Redaktor nowej gazety Akistata, Szanowny Henrikas Daktaras założył ankietę z pytaniem, na którego z kandydatów oddasz głos w wyborach Prezydenckich. Spośród 12 jak narazie ankietowanych, aż siedmiu(co daje poparcie 58 %) zagłosowało na Tomasza Czunkiewicza. Na drugim miejscu z trzema głosami i 25 % poparciem znalazł się Jan Dmowski y Potocki. Po jednym głosie otrzymali Mustafa Owski i Krzysztof Poland, co dało im po 8 procentowym poparciu. Czy takie będą wyniki wyborów? Przypomijmy że w Rzeczypospolitej Sclavinii i Trizondalu uprawnionych do głosowania jest ponad 30 osób, także ankiety nie można do końca uznać za wiarygodną, jednak jak to zwykle bywa, jakieś przełożenie na realne głosy będzie zauważalne. Być może kampania zachęci bądź zniechęci wyborców do któregoś z kandydatów. Przypomnijmy, że jeden z nich, Michał August baron Staropodlaski zadeklarował iż nie weźmie udziału w wyborach. Całe przebieg kampanii i dysputy polityczne widoczne są na forum Rynku.

Nowy Obywatel jest wśród nas

Po niedawnym jeszcze kryzysie aktywności, spowodowanym brakiem nowych obywateli, odejściami starych bywalców i brakiem dyskusji, Rzeczypospolita przeżywa swoiste ożywienie. Do kraju ściągają nowi obywatele, często już znani z dawniejszych czasów. Ostatnim nowym obywatelem jest Grigalius Dziaduszewski, człowiek który aktywnie udzielał się w Piątej Rzeczypsopolitej Polskiej. Smucić może jedynie incydent związany z wnioskiem o obywatelstwo złożonym przez Adriana Jasińskiego, który w wyniku dosyć intensywnej nagonki ze strony niektórych obywateli oddalił wniosek i zadeklarował chęć zamieszkania w Książęcym Mieście Grodzisku.

Kolejny obywatel RSiTu w biegu o fotel posła IP

Podczas gdy Rzeczypospolita praktycznie wyłoniła swojego oficjalnego kandydata Marcina Komosińskiego, niespodziewanie kandydaturę do Sejmu Sarmacji złożył Karton Soku Potocki. W Rzeczypospolitej pomimo swoich, często rewolucyjnych poglądów jest szanowany. W swoim uzasadnieniu, dlaczego chce startować napisał:

Jestem anarchistą, jestem bojówkarzem bo - chcę wykorzenić z twego serca wszelkie zło!
Jestem antyglobalistą bo się nie mogę zgodzić na to - żeby ktoś zrobił z mikroświata jedno wielkie piekło!
Jestem komunistą, bo się czerwony robię z gniewu - na widok gwałtu, przemocy i wyzysku!
Jestem pacyfistą, bo walczę bez broni, stoję z gołymi dłońmi przeciw systemowi!


Zdecydowanie ciekawa kandydatura i jej cel. Czy wobec tak ciężkich argumentów, Karton Soku Potocki odbierze elektorat Marcina Komosińskiego w Rzeczypospolitej? Jeżeli chcemy mieć swojego przedstawiciela, musimy zdecydowanie wybrać jednego z nich.

(---)Redakcja Państwowej Agencji Informacyjnej


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Daniel Saryoni
Skrijat WszechsławiiDołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Galindion

PostWysłany: Wto 21:39, 02 Lut 2010    Temat postu:

Kampania wyborcza, to czego mi brakuje w Mikrosławii Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marcel Hans
MieszkaniecDołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 9:33, 04 Lut 2010    Temat postu:

U nas już zgasła Very Happy Kandydaci padnięci Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Daniel Saryoni
Skrijat WszechsławiiDołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Galindion

PostWysłany: Czw 10:03, 04 Lut 2010    Temat postu:


Marcel Hans napisał:
U nas już zgasła Very Happy Kandydaci padnięci Very Happy


U nas nigdy nie może "się rozpalić" Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Artur von Schwarz
ObywatelDołączył: 06 Lip 2009
Posty: 2448
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Cavera (Morinia)

PostWysłany: Pią 14:27, 05 Lut 2010    Temat postu:

u nas nie może się rozpalic bo jest w sumie niepotrzebna Very Happy naród jest i tak jednogłośny Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Daniel Saryoni
Skrijat WszechsławiiDołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Galindion

PostWysłany: Pią 19:45, 05 Lut 2010    Temat postu:

Można chociaż stworzyć pozory Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Artur von Schwarz
ObywatelDołączył: 06 Lip 2009
Posty: 2448
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Cavera (Morinia)

PostWysłany: Pią 23:08, 05 Lut 2010    Temat postu:

wstydzisz sie jednogłośności Narodu? Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Daniel Saryoni
Skrijat WszechsławiiDołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Galindion

PostWysłany: Sob 13:15, 06 Lut 2010    Temat postu:

Można się czasem pokłócić Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Uprad Medialnyh Sprav / Prawda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin